Zarezerwuj
wizytę

Wax and the city

13 powodów, by zrezygnować z maszynki!

1. Gładka skóra!
Chcesz mieć gładką skórę dłużej niż dobę? Po depilacji woskiem lub pastą cukrową Twoja skóra będzie gładka nawet miesiąc!

2. Gładka skóra! To nie pomyłka.
Podczas depilacji, poza usunięciem włosków usuwamy też martwy naskórek. Twoja skóra zostanie w delikatny sposób speelingowana, dzięki czemu będzie ultra gładka!

3. Brak swędzenia!
Ciebie też irytuje to okropne uczucie swędzenia, kiedy włoski po maszynce zaczynają odrastać? Gwarantujemy, że po depilacji tego nie będzie!

4. Brak kłujących igiełek!
Po maszynce Twoje włoski są niczym kaktus? Pozwól, że pokażemy Ci jak delikatne włoski będą odrastały po woskowaniu!

5.Brak ciągłych podrażnień!
Po goleniu Twoja skóra jest podrażniona i zaczerwieniona? I tak co drugi dzień? Pozwól jej odpocząć, wybierz depilację woskiem lub pastą i po 30 minutach zapomnij, co to podrażnienia!

6. No more Black dots!
Podczas golenia ucinasz włoski tuż nad skórą, przez co zawsze będzie widoczna łodyga włosa, znajdująca się tuż pod nią. Tylko dzięki depilacji włoski znikną wraz z cebulkami, czarne kropki precz!

7. Mniej włosków, please!
Jeśli będziesz robić depilację regularnie, Twoje włoski będą się przerzedzać. Będą także coraz słabsze.

8. To nie boli…aż tak!
Pierwsza depilacja nie należy do najprzyjemniejszych, ale zaufaj nam! Z każdą koleją będzie już tylko lepiej i zdecydowanie mniej boleśnie… Let’s do this one more time!

9. Mniej sprzątania!
Masz dość czyszczenia odpływu w wannie po każdym goleniu? Posprzątamy za Ciebie. Czas na perfekcyjne woskowanie!

10. Twój facet Ci podziękuje!
Podkradasz mu maszynki, co? A potem awantura, że znów nie zgolił brody? No cóż, czas z tym skończyć 😉

11. Koniec stresu!
Ciągle myślisz, czy możesz założyć spódniczkę, albo podnieść rękę do góry? Zapomnij o tym, po depilacji żaden włos Cię nie zaskoczy!

12. Więcej czasu dla siebie!
Depilacja trwa od 5 do 30 minut, w zależności od partii ciała poddawanej zabiegowi. Pomyśl, co zrobisz z zaoszczędzonym czasem po wyrzuceniu maszynki?

13. Kawa na mieście!
Po zabiegu u nas możesz wybrać się na spacer lub kawę, masz mnóstwo świetnych lokali do wyboru. Przecież jesteś już w centrum, wykorzystaj to!