Zarezerwuj
wizytę
a
Wax and the city

O Nas

O Nas

Wax and the city

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się usłyszeć słowa Konfucjusza: Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu - idealnie oddają one podejście naszego zespołu. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania w to, co robimy.

Dlaczego właśnie depilacja jest naszą główną specjalizacją? Przede wszystkim dlatego, że przez lata naszej pracy sporo się słyszałyśmy o tym, jak klientom zdarzało się trafiać w niepowołane ręce. Przy tak intymnym zabiegu, jakim jest depilacja bikini, nie dopuścimy do niekomfortowych odczuć – wszystkie zabiegi odbywają się w przyjaznej atmosferze. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, pracując na produktach najwyższej jakości oraz przestrzegając warunków higieny.

.

 

Dlaczego poza depilacją można u nas skorzystać z innych zabiegów? Dlatego, że chcemy, aby było Ci wygodnie, w jednym miejscu, skorzystać z najpotrzebniejszych usług. Przy okazji depilacji robisz brwi lub umawiasz się na mani, a podczas mani dopytujesz o najlepsze rozwiązania zabiegowe dla Twojej skóry. Wygodnie, prawda? A to wszystko w samym sercu Wrocławia!

Kinga Kalista

Kinga

Kosmetolog

Magda

Magda

Kosmetolog

IMG_2808 roz

Marta

Kosmetolog

a
a
relaks

Zadbamy o Twój komfort

W salonie Wax and The City masz szansę poczuć się wyjątkowo. Zabiegi wykonujemy wykorzystując najlepsze preparaty dostępne na rynku, w dobrej i relaksacyjnej atmosferze, przy której możesz odpocząć od codziennego zgiełku.

Zapisz się

Newsletter

Wax and the city

Zarezerwuj wizytę teraz

Zarezerwuj wizytę przez aplikację mobilną. Sprawdź wolne terminy i zapisz się za pomocą kilku kliknięć!